Hakkımızda

Kurumun Tarihçesi
Kurumumuzda Farklı gelişen çocuklara tam bağımsız bir hayat hedefi ile çalışmalarımıza 2007’ de başladık. Engele kırmızı,Umuda yeşil yakın,sloganıyla çocuklarımızı sosyal yaşam içerisinde kendilerini yeterli bireyler olarak, akranlarıyla kaynaşmalarını ve onlara en uygun eğitim programlarından faydalanmalarını sağlamanın ve  kurumumuzun fiziksel şartları oluşturulmuş bireysel ve grup eğitimi programları ve uzman eğitim kadrosuyla güçlükleri başarmanın heyecanı içersindeyiz.
 
Misyonumuz
Özel Akar Yeşilırmak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezimizde, yaş farkı gözetmeksizin tüm bireylere, 
 
– Etik, 
– Akademik, 
– Teknolojiyi kullanan, 
– Hasta haklarına saygılı, 
– Sosyal sorumluluk, 
 
İlkeleriyle etkin hizmet vererek, toplumda bağımsız birey olmalarını sağlamak ve özgüvenlerini kazandırmak temel misyonumuzdur.
 
Vizyonumuz
Çalıştığımız tüm alanlarda; ulusalar arası standartlarda hizmet veren, danışma merkezi, lider bir enstitü ve marka olmak.
 
Kalite politikamız
Kurulduğu günden beri hizmet verdiği bireylerin memnuniyetini ticari hesaplardan önde tutan Özel Akar Yeşilırmak Özel eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi olarak sürekli ilerleme felsefesini benimsemiştir.
 
Faliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda,
 
– Hizmet kalitemizden taviz vermemek,
– Konusunda uzmanlaşmış kadromuzla en etkin çözümleri sunmak,
– Personelimizin takım olarak gelişimini desteklemek,
– Tüm süreçlerimizi sürekli daha iyiye taşımak için hedeflerimizi yönetmek,
– Hasta, özel eğitim hizmeti alan çocuk, veli ve personel motivasyonunu sağlamak,
Kalite politikamızı oluşturur.
 
Özel Akar Yeşilırmak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Sym Eğitim ve Sağlık Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. Kuruluşudur.